Oresi vám dá víc!

Akční nabídky jsou společností Oresi připravené pro každou kuchyňskou třídu, včetně kuchyní Dolti nebo prémiových řad kuchyní Livanza a Bauformat. 

Snažíme se za každých okolností nabídnout našemu zákazníkovi vždy nejnižší možnou cenu v kategorii výrobků odpovídající stejné kvalitě a vybavení. Náš zákazník tak může očekávat slevy dosahující 30 až 40 %, k tomu další slevy a výhody na komplementární modulární nábytek značky Crativo, dále na stoly a židle značky Armet, a na spotřebiče a doplňky předních světových značek. Cena za běžný metr kuchyně se v prodejnách Oresi pohybuje již od 3597 Kč (včetně DPH). Naše slevy nejsou nikdy uplatňovány na úkor snižování kvality námi prodávaných výrobků.

Jedinečnou výhodu nabízí společnost Oresi i v prodloužené sedmileté záruce, která je jako jediná na trhu pojištěna u pojišťovny Kooperativa bez jakékoliv finanční účasti zákazníka.

Oresi je šampión v každé třídě. A jednička ve výhodách
Platí na objednávky uzavřené do 31.12.2023

Chytré kuchyně Dolti teď se slevou až 40%

Ideální poměr mezi výkonem a cenou!

Naše nová značka Dolti nabízí škálu atraktivních dezénů, variabilní řadu modulů a prostorových řešení, rozsáhlé příslušenství pro vysoký uživatelský komfort. To vše za bezkonkurenční cenu, která je teď snížena u všech modelů kuchyní Dolti až o 40%.

Platí na objednávky uzavřené do 31.12.2023

Kuchyně Livanza za akční ceny snížené až o 40%

Využijte jedinečné akční ceny snížené až o 40%!

Atraktivní prémiové kuchyně Livanza přinášejí mimořádnou šíři výběru jak v oblasti designu, tak v rovině technologií. Vyrábíme je individuálně přesně na míru v moderní německé továrně.

Platí na objednávky uzavřené do 31.12.2023

Kuchyně Bauformat za akční ceny snížené až o 40%

Německý perfekcionizmus s výhodami Oresi!

Luxusní kuchyně Bauformat od německého výrobce se stoletou tradicí vynikají uživatelským komfortem, reprezentativní estetikou a nejvyspělejšími technologiemi. Využijte jedinečné akční ceny snížené až o 40 %.

PobočkyNejste z našeho regionu? Oresi má síť poboček po celé republice!