Realizace

Dolti Collection Magiq Cappuccino

Jana Vadelová

Kuchyň, v odlehčeném dekoru Cappuccino a obohacená o moderní prvky, která je doplněna minimalistickou linií horních výklopných skříněk.

Livanza Kašmíra

Petra Žížalová

Harmonie a luxus v podání kuchyně Livanza v dekoru Kašmíra. Elegance linií bezúchytkového systému a dokonalost struktury dřevěné desky a doplňkových prvků.

Dolti Collection Magiq Cappuccino

Ladislav Bursík

Lesklý povrch v dekoru Cappuccino doplněný tmavou deskou Granit Dark. Tato kombinace spolu s antracitovými madly dává ve velkém bílém prostoru pocit jemné elegance.

Livanza SONATA Šalvěj

Pavlína Housková

Souznění venkovské krásy korpusu obilí je doplněno hedvábně matnými dvířky v dekoru šalvěj. Eleganci podtrhují černé spotřebiče a doplňky.

Dolti Nordiq a Piqara

Daniel Richter

Velmi jednoduchý a elegantní styl v teplých barvách dřeva. Pracovní deska i horní skříňky ve stejném dekoru ořechu doplněné čistými liniemi nerezových úchytek.

Dolti Antigon

Jaroslava Syslová

Medový dekor dřeva Antiqon s pracovní deskou Granit dark podtrhují černé linie úchytek. Venkovský styl klasických kamen v kombinaci moderní kuchyně.

Livanza, Savana

Eva Zajíčková

Kombinace šalvějově zelené, pískové barvy a dřevěného dekoru dub sonoma vyvolává pocit tepla a působí útulně.

Dolti Coletion, Chcolate Day

Aneta Zajíčková

Kuchyně s hedvábně bílými kazetovými dvířky zařízena moderním stylu. Dřez baterie a vestavné spotřebiče jsou také bílé, působí velmi elegantně.

Livanza Eruka, Linea Piantra

Petra Bayerová

V této kuchyni se snoubí luxusní materiály a minimalistický design bez úchytového systému. Pracovní deska je z technického kamene a za linkou je použito obkladové sklo v šedé barvě. Barva lakovaných dvířek hedvábí koresponduje s dřevěnými prvky interiéru.

PobočkyNejste z našeho regionu? Oresi má síť poboček po celé republice!