Kuchyně Beroun

V roce 2010 jsme pro Vás otevřeli nové kuchyňské studio Beroun, kde na 220m2 prodejní plochy nabízíme 15 typů kuchyní. Na prodejně jsou připraveni 2 odborně zaškolení prodejci, kteří se Vám budou ochotně věnovat. Již brzy zprovozníme pozici mobilního prodejce, který vyřeší sestavení kuchyně přímo u Vás doma.

Kuchyňské studio Oresi - Beroun

Beroun, královské město s tradicí

Kuchyňské studio Oresi, kvalitní kuchyně pro Beroun a okolí.

Královské město Beroun se nachází asi 30 km jihozápadně od Prahy. Město ležící na soutoku řek Berounky a Litavky láká k návštěvě nejen svými historickými památkami a bohatou kulturní a sportovní nabídkou, nýbrž i svým překrásným okolím. Nemalým lákadlem jsou také levné a moderní kuchyně Oresi za kterými se sjíždí lidé z širokého okolí.

 

Zajímavostí města Beroun je budova radnice na Husově náměstí, velmi zachovalé městské opevnění ze 14. století, Pražská a Plzeňská brána, zbytky hradeb, hradebního příkopu a bašt. Město proslulo i svými hrnčířskými trhy. Velkou atrakcí je také berounská Městská hora s rozhlednou a medvědáriem, kde žijí od roku 2000 hrdinové televizního Večerníčku Méďové Matěj, Vojta a Kuba. Město Beroun, které má ve znaku a na svém praporu medvěda, se tak může pochlubit i medvědy živými. Obyvatelé Berouna proto vyrábějí opravdu kvalitní kuchyně, o kterých by se dalo říci, že v případě nutnosti odolají i vypuštěným medvědům.

PobočkyNejste z našeho regionu? Oresi má síť poboček po celé republice!